Elérhetőségeink

E-mail:

bese.t.egyesulet@gmail.com

Cím: 3463, Négyes, István király u. 25

Tel: 06/20-991-5358

Adószám: 19211514-1-05

 

 

Látogatók száma

01650
Ma:
Ebben a hónapban:
Összesen:
220
220
1650

Paradicsom fajtakóstolás és befőzés

Szeptember 7-én vasárnap délután, az idén termett paradicsomokból fajtakóstolást és közös(ségi) befőzést tartunk Négyesen.

Ismertetjük, és megkóstoljuk, hogy milyen fajtákat ültettünk idén a közösségi mintaprogramunkban. Paradicsom befőzés mellett beszélgetünk a tájfajtákról, hagyományos fajtákról, az idei év tapasztalatairól, magfogási praktikákról. Mindenkit szeretettel várunk előzetes bejelentkezés után, amit a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. elérhetőségünkön lehet megtenni.

 

 

 

 


 

A program a Svájci–Magyar Együttműködési Program társfinanszírozásával, Svájci-Magyar Civil és Ösztöndíj Alapok támogatásával valósulhat meg.