Elérhetőségeink

E-mail:

bese.t.egyesulet@gmail.com

Cím: 3463, Négyes, István király u. 25

Tel: 06/20-991-5358

Adószám: 19211514-1-05

 

 

Helyi temékek népszerűsítése

 

Bár a Vidékfejlesztési Minisztérium Zöld Forrás pályázata által támogatott helyi termék felmérés lezárult, a helyi termelők és termékek népszerűsítése továbbra is folyik.

Dél-Borsodban tevékenykedő termelőknek, feldolgozott élelmiszer előállítóknak, valamint kézműveseknek is ingyenes felületet biztosítunk termékeik népszerűsítésére. Jelentkezni az alábbi címen, vagy az Egyesület elérhetőségein lehet.

A fogyasztók termékkategóriák szerint kereshetik meg a hozzájuk legközelebb található termelőt. Szívesen vesszük a fogyasztók visszajelzését is a szolgáltatásról, a termelőkről. Várjuk leveleiket a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!